KALENDARZ
   
Imprez centralnych, okręgowych i klubowych w 2019 r.
   
Styczeń
     
1 Wt NOWY ROK
2 Śr  
3 Cz  
4 Pt  
5 So Wolne
6 N Trzech Króli
7 Pn  
8 Wt  
9 Śr  
10 Cz  
11 Pt  
12 So GPO o Puchar Prezesa Miejsce Rogów Sportowa 1
13 N GPO Puchar Rady Gminy Lyski miejsce OSP Lyski
14 Pn  
15 Wt  
16 Śr  
17 Cz  
18 Pt  
19 So  
20 N I GPP Tychy
21 Pn  
22 Wt  
23 Śr  
24 Cz  
25 Pt  
26 So Liga Okręgowa Śląsk - Południe + Rybnik miejsce Rogów Sportowa 1
27 N I Kolejka Ligowa
28 Pn  
29 Wt  
30 Śr  
31 Czw  
     
Luty
     
1 Pt  
2 So GPO o Puchar Gaszowic,Miejsce OKIS Gaszowice
3 N GPO o Puchar Prezesa Miejsce Rogów Sportowa 1
4 Pn  
5 Wt  
6 Śr  
7 Cz  
8 Pt  
9 So  
10 N II GPP Opole
11 Pn  
12 Wt  
13 Śr  
14 Cz  
15 Pt  
16 So Eliminacje DPP
17 N GPO Rybnik puchar Chwałowic
18 Pn  
19 Wt  
20 Śr  
21 Cz  
22 Pt  
23 So Liga Okręgowa Śląsk - Południe + Rybnik miejsce Rogów Sportowa 1
24 N II Kolejka Ligowa
25 Pn  
26 Wt  
27 Śr  
28 Czw  
     
Marzec
     
1 Pt  
2 So GPO o Puchar Wójta Krzyżanowic. miejsce Nad Strumykiem Zabełków
3 N GPO o Puchar Starosty Raciborza miejsce Akademia Fitnes Racibórz Ocicka 3
4 Pn  
5 Wt  
6 Śr  
7 Cz  
8 Pt  
9 So Liga Okręgowa Śląsk - Południe + Rybnik miejsce Rogów Sportowa 1
10 N III Kolejka Ligowa
11 Pn  
12 Wt  
13 Śr  
14 Cz  
15 Pt  
16 So GPO o Puchar MCJ ,Miejsce OKIS Gaszowice
17 N GPO " Wiosenny" Puchar Wójta Gminy Lyski miejsce OSP Lyski
18 Pn  
19 Wt  
20 Śr  
21 Cz  
22 Pt  
23 So Liga Okręgowa Śląsk - Południe + Rybnik miejsce OSP Lyski
24 N IV Kolejka Ligowa
25 Pn  
26 Wt  
27 Śr  
28 Cz  
29 Pt  
30 So GPO o Puchar Dyrektora GCKSiT Skrzyszów misjsce WOK Skrzyszów
31 N GPO Puchar Wójta Gminy Jejkowice miejsce Karczma Strzelec Jejkowice
     
Kwiecień
     
1 Pn  
2 Wt  
3 Śr  
4 Cz  
5 Pt  
6 So GPO o Puchar Wójta Gminy Kornowac, miejsce OSP Rzuchów
7 N GPO Rybnik 35 - lecie Silesii Rybnik
8 Pn  
9 Wt  
10 Śr  
11 Cz  
12 Pt  
13 So III GPP Śląsk-Południe
14 N GPO o Puchar Prezesa Górki Śląskie miejsce OSP Nędza
15 Pn  
16 Wt  
17 Śr  
18 Cz  
19 Pt  
20 So  
21 N Wielkanoc
22 Pn Wielkanoc
23 Wt  
24 Śr  
25 Cz  
26 Pt  
27 So Liga Okręgowa Śląsk - Południe + Rybnik miejsce Rogów Sportowa 1
28 N V Kolejka Ligowa
29 Pn  
30 Wt  
     
Maj
     
1 Śr GPO o Puchar Wójta Gminy Nędza miejsce OSP Nędza
2 Cz  
3 Pt  
4 So  
5 N GPO o Puchar Prezesa Miejsce Rogów Sportowa 1
6 Pn  
7 Wt  
8 Śr  
9 Cz  
10 Pt  
11 So GPO o Puchar Starosty Rybnickiego ,miejsce OKIS Gaszowice
12 N  
13 Pn  
14 Wt  
15 Śr  
16 Cz  
17 Pt  
18 So IV GPP Tychy Miasto
19 N GPO o Puchar miasta Radlina miejsce Rogów Sportowa 1
20 Pn Dźwirzyno
21 Wt Dźwirzyno
22 Śr Dźwirzyno
23 Cz Dźwirzyno
24 Pt Dźwirzyno
25 So Dźwirzyno
26 N Dźwirzyno
27 Pn Dźwirzyno
28 Wt Dźwirzyno
29 Śr Dźwirzyno
30 Cz Dźwirzyno
31 Pt Dźwirzyno
     
Czerwiec
     
1 So GPO o Puchar Prezesa Miejsce Rogów Sportowa 1
2 N GPO Rybnik Memoriał L. Cebuli
3 Pn  
4 Wt  
5 Śr  
6 Cz  
7 Pt  
8 So Turniej zaplanowany
9 N Jastrzębia Góra
10 Pn Jastrzębia Góra
11 Wt Jastrzębia Góra
12 Śr Jastrzębia Góra
13 Cz Jastrzębia Góra
14 Pt Jastrzębia Góra
15 So Jastrzębia Góra
16 N GPO Memoriał T.Wisniewskiego, miejsce OSP Lyski
17 Pn Jastrzębia Góra
18 Wt Jastrzębia Góra
19 Śr Jastrzębia Góra
20 Cz Boże Ciało
21 Pt  
22 So V GPP Wielkopolska
23 N VI GPP Pomorze
24 Pn  
25 Wt  
26 Śr  
27 Cz  
28 Pt  
29 So GPO o Puchar Dyrektora GOKSiT Gołkowic miejsce GOKSiT Gołkowice
30 N Mistrzostwa Polski Górników
     
Lipiec
     
1 Pn  
2 Wt  
3 Śr  
4 Cz  
5 Pt GPO Memoriał Cz. Grzeni godz. 16,30 miejsce Strzelec Jejkowice
6 So  
7 N Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Śląska
8 Pn  
9 Wt  
10 Śr  
11 Cz  
12 Pt  
13 So Chanpions-Leag
14 N Chanpions-Leag
15 Pn  
16 Wt  
17 Śr  
18 Cz  
19 Pt  
20 So  
21 N GPO o Puchar Prezesa Miejsce Rogów Sportowa 1
22 Pn  
23 Wt  
24 Śr  
25 Cz  
26 Pt  
27 So  
28 N GPO o Puchar dyrektora GOKiR Mszana miejsce GOKiR Połomia
29 Pn  
30 Wt  
31 Śr  
     
Sierpień
     
1 Cz  
2 Pt  
3 So  
4 N GPO o Puchar Prezesa Miejsce Rogów Sportowa 1
5 Pn  
6 Wt  
7 Śr  
8 Cz  
9 Pt  
10 So  
11 N GPO o Puchar Andrzeja Zdrzałka miejsce OSP Lyski
12 Pn  
13 Wt  
14 Śr  
15 Cz Św.WNMP
16 Pt Indywidualny Otwarty Puchar Polski /Wydminy
17 So Indywidualny Otwarty Puchar Polski /Wydminy
18 N Indywidualny Otwarty Puchar Polski /Wydminy
19 Pn Wydminy
20 Wt Wydminy
21 Śr Wydminy
22 Cz Wydminy
23 Pt Wydminy
24 So GPO o Puchar Starosty Rybnickiego miejsce OSP Lyski
25 N VII GPP Zabrze  
26 Pn Dźwirzyno
27 Wt Dźwirzyno
28 Śr Dźwirzyno
29 Cz Dźwirzyno
30 Pt Dźwirzyno
31 So Dźwirzyno
     
Wrzesień
     
1 N Dżwirzyno
2 Pn Dźwirzyno
3 Wt Dźwirzyno
4 Śr Dźwirzyno
5 Cz Dźwirzyno
6 Pt Dźwirzyno
7 So GPO o Puchar Prezesa Miejsce Rogów Sportowa 1
8 N GPO o Puchar Burmistrza Krzanowic miejsce DK Bojanów
9 Pn  
10 Wt  
11 Śr  
12 Cz  
13 Pt  
14 So GPO Memoriał M.Mazurka F. Porwoła,miejsce OKIS Gaszow
15 N VIII GPP Katowice
16 Pn  
17 Wt  
18 Śr  
19 Cz  
20 Pt  
21 So Liga Okręgowa Śląsk - Południe + Rybnik miejsce Rogów Sportowa 1
22 N VI Kolejka Ligowa
23 Pn  
24 Wt  
25 Śr  
26 Cz  
27 Pt  
28 So GPO o Puchar Skrzyszowa
29 N GPO Rybnik
30 Pn  
     
Październik
     
1 Wt  
2 Śr  
3 Cz  
4 Pt  
5 So Finał DPP
6 N Finał DPP
7 Pn  
8 Wt  
9 Śr  
10 Cz  
11 Pt  
12 So GPO o Puchar Wójta Godowa miejsce WOK Skrzyszów
13 N  
14 Pn Mistrzostwa Europy
15 Wt Mistrzostwa Europy
16 Śr Mistrzostwa Europy
17 Cz Mistrzostwa Europy
18 Pt Mistrzostwa Europy
19 So Mistrzostwa Europy
20 N Mistrzostwa Europy
21 Pn Mistrzostwa Europy
22 Wt Mistrzostwa Europy
23 Śr Mistrzostwa Europy
24 Cz Mistrzostwa Europy
25 Pt Mistrzostwa Europy
26 So  
27 N GPO o Puchar Prezesa Miejsce Rogów Sportowa 1
28 Pn  
29 Wt  
30 Śr  
31 Czw  
     
Listopad
     
1 Pt Wszystkich Świętych
2 So  
3 N Urodzinowy GPO o Puchar Prezesa miejsce Rogów Sportowa 1
4 Pn  
5 Wt  
6 Śr  
7 Cz  
8 Pt  
9 So  
10 N GPO Puchar Wójta Gminy Lyski / jesienny /miejsce OSP Lyski
11 Pn GPO Rybnik Puchar Niepodległości Świerklany
12 Wt  
13 Śr  
14 Cz  
15 Pt  
16 So GPO Turniej urodzinowy miejsce Rogów Sportowa 1
17 N IX GPP Rybnik
18 Pn  
19 Wt  
20 Śr  
21 Cz  
22 Pt  
23 So Otwarte Mistrzostwa Okręgu Śląsk - Południe miejsce Rogów Sportowa  2 x 48
24 N IMP K,S,J
25 Pn  
26 Wt  
27 Śr  
28 Cz  
29 Pt  
30 So Dni Związkowe
     
Grudzień
     
1 N GPO Barbórka okręgowa miejsce Rogów Sportowa 1
2 Pn  
3 Wt  
4 Śr  
5 Cz  
6 Pt  
7 So IMP Ogólne
8 N IMP Ogólne
9 Pn  
10 Wt  
11 Śr  
12 Cz  
13 Pt  
14 So Finał IMO Śląsk - Południe
15 N Finał IMO Śląsk - Południe
16 Pn Coroczny turniej o karpia świątecznego miejsce GOKiR Połomia godz.16,00
17 Wt  
18 Śr  
19 Cz  
20 Pt  
21 So Zakończenie sezonu 2019 w okręgu Śląsk - Południe
22 N  
23 Pn  
24 Wt  
25 Śr Boże Narodzenie
26 Cz Boże Narodzenie
27 Pt  
28 So  
29 N  
30 Pn  
31 Wt