ZAWODNICY 2021 stan na 15 06 2021 Okręg Śląsk - Południe                    
L.p. L.p. kluby Nazwisko i imię Nr ewidencyjny Klub, Sekcja Kat Data urodzenia zawodników s k j Kluby Nowi Ogółem Kluby      
1 1 Pielacz Marian 07/005/003 GKS DĄB Gaszowice m 1961-09-24                      
2 2 Tomaszewski Bolesław 07/005/004 GKS DĄB Gaszowice m 1961-03-25                      
3 3 Daniluk Kazimierz 07/005/007 GKS DĄB Gaszowice s 1951-01-15                      
4 4 Jeszka Benedykt 07/005/014 GKS DĄB Gaszowice s 1952-05-09                      
5 5 Biernat Wiesław 07/005/016 GKS DĄB Gaszowice m 1963-01-17                      
6 6 Pielacz Wojciech 07/005/018 GKS DĄB Gaszowice m 1980-05-15                      
7 7 Duda Wiesław 07/005/023 GKS DĄB Gaszowice s 1953-04-25                      
8 8 Kuszek Marek 07/005/024 GKS DĄB Gaszowice m 1957-05-06 8 3     1     1      
9 1 Zdechlikiewicz Eugeniusz 07/006/001 KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. s 1938-12-06                      
10 2 Wojciechowski Zdzisław 07/006/004 KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. s 1949-10-28                      
11 3 Szkatuła Grzegorz 07/006/011 KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. m 1970-08-23                      
12 4 Bura Jan 07/006/014 KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. s 1945-01-26                      
13 5 Bura Michał 07/006/022 KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. m 1974-10-16                      
14 6 Wojtczyk Waldemar 07/006/024 KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. m 1957-10-11 6 3     2     1      
15 1 Marszolik Stefan 07/007/002 KSS MARCEL Radlin s 1941-08-18                      
16 2 Szindler Henryk 07/007/007 KSS MARCEL Radlin s 1941-09-24                      
17 3 Mandera Werner 07/007/014 KSS MARCEL Radlin s 1941-04-04                      
18 4 Lasota Wiesław 07/007/028 KSS MARCEL Radlin m 1958-10-23                      
19 5 Stisz Marian 07/007/029 KSS MARCEL Radlin s 1949-02-10 5 4     3     1      
20 1 Marcol Józef 07/008/007 TKKF RELAKS Wodzisław s 1954-04-12                      
21 2 Kotarski Marek 07/008/012 TKKF RELAKS Wodzisław M 1964-12-27                      
22 3 Kolano Ginter 07/008/016 TKKF RELAKS Wodzisław s 1941-02-15                      
23 4 Gomola Jan 07/008/022 TKKF RELAKS Wodzisław s 1951-09-18                      
24 5 Chlebik Ryszard 07/008/023 TKKF RELAKS Wodzisław s 1954-12-27                      
25 6 Chlebik Stefan 07/008/024 TKKF RELAKS Wodzisław s 1956-08-26 6 5     4     1      
26 1 Polnik Jerzy 07/009/001 S.C. GOKiR Mszana m 1957-10-02                      
27 2 Parma Andrzej 07/009/012 S.C. GOKiR Mszana m 1959-04-02                      
28 3 Capanda Paweł 07/009/013 S.C. GOKiR Mszana m 1982-10-27                      
29 4 Wodecki Rafał 07/009/014 S.C. GOKiR Mszana m 1987-12-18                      
30 5 Wodecki Adam 07/009/015 S.C. GOKiR Mszana m 1986-01-10                      
31 6 Pawelec Mariusz 07/009/016 S.C. GOKiR Mszana m 1981-12-19                      
32 7 Sosna Marek 07/009/018 S.C. GOKiR Mszana m 1985-07-09 7 0     5     1      
33 1 Juraszek Adam 07/010/001 S.C. STRAŻAK Głożyny m 1958-04-18                      
34 2 Gatnarczyk Andrzej 07/010/007 S.C. STRAŻAK Głożyny s 1948-12-08                      
35 3 Brawański Werner 07/010/008 S.C. STRAŻAK Głożyny s 1941-06-08                      
36 4 Maziarczyk Władysław 07/010/014 S.C. STRAŻAK Głożyny s 1953-09-11                      
37 5 Latocha Eugeniusz 07/010/018 S.C. STRAŻAK Głożyny s 1955-02-07                      
38 6 Starosta Bolesław 07/010/021 S.C. STRAŻAK Głożyny s 1941-04-20           1     z FORTECA Świerklany
39 7 Stroiński Włodzimierz 07/010/024 S.C. STRAŻAK Głożyny s 1953-07-29                      
40 8 Niewrzoł Arkadiusz 07/010/025 S.C. STRAŻAK Głożyny m 1975-01-16 7 5     6     1      
41 1 Piejak Henryk 07/012/021 SKS CZARNI Krzyżkowice s 1947-07-01                      
42 2 Hendel Andrzej 07/012/023 SKS CZARNI Krzyżkowice s 1953-10-31                      
43 3 Spyra Tadeusz 07/012/025 SKS CZARNI Krzyżkowice m 1960-11-05                      
44 4 Klima Jan 07/012/026 SKS CZARNI Krzyżkowice s 1952-08-14                      
45 5 Machecki Piotr 07/012/027 SKS CZARNI Krzyżkowice m 1962-10-17                      
46 6 Fabisiak Kazimierz 07/012/029 SKS CZARNI Krzyżkowice s 1950-03-25                      
47 7 Brachmański Jerzy 07/012/036 SKS CZARNI Krzyżkowice s 1952-04-13                      
48 8 Kuczera Andrzej 07/012/037 SKS CZARNI Krzyżkowice s 1939-11-19 8 6     7     1      
49 1 Mołdrzyk Józef 07/015/001 WOK Skrzyszów s 1953-12-18                      
50 2 Kłosek Leonard 07/015/003 WOK Skrzyszów s 1955-06-12                      
51 3 Wojaczek Eugeniusz 07/015/004 WOK Skrzyszów m 1958-01-28                      
52 4 Tatarczyk Witold 07/015/005 WOK Skrzyszów s 1956-06-06                      
53 5 Oślizło Jerzy 07/015/007 WOK Skrzyszów s 1942-08-02                      
54 6 Staroszczyk Marian 07/015/008 WOK Skrzyszów s 1948-02-24                      
55 7 Brachmański Paweł 07/015/013 WOK Skrzyszów m 1958-08-13                      
56 8 Durczok Stanisław 07/015/014 WOK Skrzyszów s 1955-04-06                      
57 9 Mucha Bronisław 07/015/017 WOK Skrzyszów s 1948-10-05 9 7     8     1      
58 1 Grobelny Ireneusz 07/017/002 WOK Gołkowice m 1966-08-13                      
59 2 Chrobok Władysław 07/017/003 WOK Gołkowice s 1950-04-29                      
60 3 Pawera Henryk 07/017/005 WOK Gołkowice s 1940-04-25                      
61 4 Uryga Lesław 07/017/011 WOK Gołkowice s 1951-12-09                      
62 5 Taczała Krzysztof 07/017/019 WOK Gołkowice m 1960-05-18 5 3     9     1      
63 1 Pawela Andrzej 07/018/002 WOKiR Połomia m 1965-01-22                      
64 2 Michalik Arkadiusz 07/018/004 WOKiR Połomia m 1961-12-25                      
65 3 Rduch Stanisław 07/018/010 WOKiR Połomia s 1950-05-20                      
66 4 Rzepiszczak Jan 07/018/011 WOKiR Połomia s 1956-09-27                      
67 5 Orawski Alfred 07/018/019 WOKiR Połomia s 1944-09-29                      
68 6 Grabarczyk Henryk 07/018/027 WOKiR Połomia s 1950-04-12                      
69 7 Burdzik Ireneusz 07/018/032 WOKiR Połomia m 1966-09-18                      
70 8 Michalik Czesław 07/018/033 WOKiR Połomia m 1963-11-02                      
71 9 Liśnikowski Tomasz 07/018/034 WOKiR Połomia m 1977-08-25                      
72 10 Koniarczyk Tadeusz 07/018/040 WOKiR Połomia s 1954-04-21                      
73 11 Zgraj Edward 07/018/041 WOKiR Połomia s 1949-03-05 11 6     10     1      
74 1 Tokar Kazimierz 07/020/021 S.C. HERKULES Rydułtowy s 1952-02-29                      
75 2 Kopiec Marian 07/020/024 S.C. HERKULES Rydułtowy m 1957-10-31                      
76 3 Cisek Edward 07/020/039 S.C. HERKULES Rydułtowy s 1948-09-20                      
77 4 Wróblewski Kazimierz 07/020/040 S.C. HERKULES Rydułtowy m 1962-01-17                      
78 5 Wróblewski Wacław 07/020/041 S.C. HERKULES Rydułtowy m 1959-04-01                      
79 6 Ratajczak Michał 07/020/043 S.C. HERKULES Rydułtowy m 1962-09-08                      
80 7 Wróblewski Marek 07/020/044 S.C. HERKULES Rydułtowy m 1970-10-15 7 2     11     1      
81 1 Jędrysik Zygmunt 07/022/002 KS NAPRZÓD Czyżowice s 1949-07-28                      
82 2 Pyrchała Józef 07/022/007 KS NAPRZÓD Czyżowice s 1942-09-10                      
83 3 Mika Piotr 07/022/013 KS NAPRZÓD Czyżowice m 1959-02-25           1     Nowo zgłoszony
84 4 Pyrchała Zbigniew 07/022/020 KS NAPRZÓD Czyżowice m 1965-06-05                      
85 5 Watoła Sławomir 07/022/021 KS NAPRZÓD Czyżowice m 1975-08-24                      
86 6 Kuczka Franciszek 07/022/022 KS NAPRZÓD Czyżowice s 1955-08-05           1     Nowo zgłoszony
87 7 Cichy Witold 07/022/023 KS NAPRZÓD Czyżowice m 1965-09-30                      
88 8 Pyrchała Piotr 07/022/025 KS NAPRZÓD Czyżowice m 1964-06-09 8 3     12     1      
89 1 Płaczek Ryszard 07/024/006 LKS Górki Śl. s 1953-04-16                      
90 2 Przynicki Rajnard 07/024/008 LKS Górki Śl. s 1944-08-16                      
91 3 Bulak Ryszard 07/024/011 LKS Górki Śl. m 1961-09-06                      
92 4 Broża Rudolf 07/024/016 LKS Górki Śl. m 1959-11-11                      
93 5 Granieczny Zygmunt 07/024/026 LKS Górki Śl. m 1959-07-09                      
94 6 Kasparek Marian 07/024/028 LKS Górki Śl. s 1947-05-21                      
95 7 Wala Eugeniusz 07/024/030 LKS Górki Śl. s 1951-12-05                      
96 8 Hanusek Tomasz 07/024/031 LKS Górki Śl. m 1988-11-06                      
97 9 Fornal Robert 07/024/032 LKS Górki Śl. m 1969-08-07 9 4     13     1      
98 1 Huwer Alojzy 07/026/001 KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów s 1954-10-31                      
99 2 Chabowski Tadeusz 07/026/005 KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów s 1947-09-26                      
100 3 Buchta Herbert 07/026/007 KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów m 1958-11-29                      
101 4 Zuch Bogdan 07/026/032 KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów m 1967-09-14                      
102 5 Menżyk Piotr 07/026/039 KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów s 1954-12-15                      
103 6 Pucka Eugeniusz 07/026/040 KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów s 1949-08-07                      
104 7 Kuczera Antoni 07/026/042 KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów s 1955-03-26                      
105 8 Koch Waldemar 07/026/043 KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów s 1947-01-21                      
106 9 Bochenek Jan 07/026/049 KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów m 1988-02-17                      
107 10 Kojtych Janina 07/026/050 KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów k-s 1955-06-04                      
108 11 Cegiełka Józef 07/027/001 KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów s 1953-11-22 11 8 1   14     1      
109 1 Armatys Józef 07/027/001 TKKF SKAT Racibórz s 1946-01-06                      
110 2 Kura Jan 07/027/020 TKKF SKAT Racibórz s 1947-09-15                      
111 3 Plutka Krystian 07/027/021 TKKF SKAT Racibórz s 1955-08-27                      
112 4 Sobik Jerzy 07/027/023 TKKF SKAT Racibórz s 1943-03-11                      
113 5 Nieroda Julian 07/027/024 TKKF SKAT Racibórz s 1950-01-18                      
114 6 Porwoł Józef 07/027/025 TKKF SKAT Racibórz s 1947-09-26                      
115 7 Szczepurek Piotr 07/027/026 TKKF SKAT Racibórz m 1957-01-31 7 6     15 1   1 Nowo zgłoszony
116 1 Szweigstil Andrzej 07/028/001 RELAKS Rzuchów s 1953-07-28                      
117 2 Ulman Tadeusz 07/028/016 RELAKS Rzuchów s 1949-03-20                      
118 3 Morawiec Jerzy 07/028/017 RELAKS Rzuchów s 1953-04-16                      
119 4 Powała Bogusław 07/028/018 RELAKS Rzuchów s 1954-12-13                      
120 5 Piekut Leszek 07/028/019 RELAKS Rzuchów m 1964-08-13                      
121 6 Knura Alojzy 07/028/020 RELAKS Rzuchów s 1950-01-12           1     z EMERYT Kobyla
122 7 Węglorz Bolesław 07/028/021 RELAKS Rzuchów s 1939-06-06           1     z EMERYT Kobyla
123 8 Mainka Henryk 07/028/022 RELAKS Rzuchów s 1944-06-11           1     z EMERYT Kobyla
124 9 Sowa Ginter 07/028/023 RELAKS Rzuchów s 1940-11-21 9 8     16 1   1 z EMERYT Kobyla
125 1 Cyran Eugeniusz 07/029/001 LKS Lyski m 1957-09-30                      
126 2 Wojaczek Łukasz 07/029/011 LKS Lyski m 1997-01-02                      
127 3 Wojaczek Grzegorz 07/029/012 LKS Lyski m 1959-08-13                      
128 4 Kostka Hubert 07/029/013 LKS Lyski s 1952-01-26                      
129 5 Wojtyła Józef 07/029/014 LKS Lyski m 1960-12-11                      
130 6 Szulik Mirosław 07/029/015 LKS Lyski m 1961-11-06                      
131 7 Wojaczek Antoni 07/029/016 LKS Lyski s 1945-06-30                      
132 8 Wojaczek Klaudiusz 07/029/019 LKS Lyski m 1987-12-05                      
133 9 Szewczyk Mirosław 07/029/026 LKS Lyski m 1978-09-12                      
134 10 Michalski Dawid 07/029/027 LKS Lyski m 1979-07-01                      
135 11 Szulik Grzegorz 07/029/028 LKS Lyski m 1975-05-30 11 2     17     1      
136 1 Mozes Jerzy 07/030/001 S.C. CZARNI Gorzyce m 1958-06-20                      
137 2 Lenczyk Bolesław 07/030/004 S.C. CZARNI Gorzyce s 1950-08-25                      
138 3 Lamczyk Jerzy 07/030/006 S.C. CZARNI Gorzyce s 1951-11-05                      
139 4 Smolnik Jan 07/030/008 S.C. CZARNI Gorzyce s 1944-01-23                      
140 5 Grzywacz Kazimierz 07/030/009 S.C. CZARNI Gorzyce m 1960-01-02                      
141 6 Polnik Rudolf