Klasyfikacja Grand Prix - Puchar
 Klasyfikacja końcowa Pucharów Prezesa Śląsk-Południe 2019 rok (po 9 turniejach)
Lp Nazwisko i imię Klub Razem Punkty Wyg Gier Średnia
1 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 305 22508 232 9 2 501
2 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 269 18395 175 7 2 628
3 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 240 19887 199 9 2 210
4 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 236 19 728 230 9 2 192
5 Balcar Krystian WOKiR Połomia 220 17 621 188 8 2 203
6 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 213 17587 206 9 1 954
7 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 212 18 030 234 9 2 003
8 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 212 16727 197 9 1 859
9 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 210 19 334 195 9 2 148
10 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 210 16 552 207 9 1 839
11 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 204 18 336 182 9 2 037
12 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 200 16 493 152 8 2 062
13 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 198 18 383 188 9 2 043
14 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 198 17 609 181 9 1 957
15 Gajda Piotr FORTECA Świerklany 198 14 123 147 6 2 354
16 Wojaczek Antoni LKS Lyski 192 16779 189 9 1 864
17 Bura Jan KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 184 13 943 191 9 1 549
18 Pawera Henryk WOK Gołkowice 182 16856 152 8 2 107
19 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 181 16043 182 8 2 005
20 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany 180 15294 161 8 1 912
21 Mandera Werner KS MARCEL Radlin 178 15 539 156 8 1 942
22 Morawiec Jerzy RELAKS Rzuchów 174 15 825 154 9 1 758
23 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 171 13 580 122 7 1 940
24 Polnik Jerzy GOKiR Mszana 170 13926 153 7 1 989
25 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 168 14688 161 9 1 632
26 Polednik Krystian Krojc Krzyżanowice 166 16128 169 8 2 016
27 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 164 15 028 135 9 1 670
28 Szindler Henryk KS MARCEL Radlin 164 14250 137 8 1 781
29 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 162 15 497 171 9 1 722
30 Żak Józef KROJC Krzyżanowice 162 13542 134 8 1 693
31 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny 162 13 203 125 6 2 201
32 Stisz Marian KS MARCEL Radlin 161 14262 143 7 2 037
33 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 160 16 384 173 9 1 820
34 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 158 14 174 138 8 1 772
35 Grobelny Paweł niezrzeszony 154 15 328 146 9 1 703
36 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 154 14 608 184 8 1 826
37 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy 154 13 816 147 8 1 727
38 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 154 11 646 106 5 2 329
39 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 152 14 873 132 9 1 653
40 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 152 14 163 151 9 1 574
41 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 152 14 152 159 8 1 769
42 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 150 13 125 139 7 1 875
43 Gajda Monika FORTECA Świerklany 148 12 593 156 8 1 574
44 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 148 12111 134 6 2 019
45 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 146 14625 144 8 1 828
46 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 144 14 350 134 8 1 794
47 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 144 13 231 131 7 1 890
48 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 144 13 202 119 7 1 886
49 Szewczyk Mirosław LKS Lyski 144 12478 125 6 2 080
50 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 140 13 651 137 7 1 950
51 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 134 12 610 137 7 1 801
52 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 130 11589 116 6 1 932
53 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 130 11154 101 6 1 859
54 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 130 11061 117 8 1 383
55 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik 128 9 766 88 4 2 442
56 Szulik Mirosław LKS Lyski 126 12010 142 7 1 716
57 Polednik Denis Krojc Krzyżanowice 126 11824 120 8 1 478
58 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie 126 11 185 108 5 2 237
59 Bura Michał KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 122 9 741 108 4 2 435
60 Uryga Lesław WOK Gołkowice 110 11083 111 7 1 583
61 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 106 9623 106 6 1 604
62 Kostka Hubert LKS Lyski 106 9 399 86 5 1 880
63 Pawela Andrzej WOKiR Połomia 106 8520 88 4 2 130
64 Węglorz Bolesław EMERYT Kobyla 104 9360 82 6 1 560
65 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 102 10 034 129 7 1 433
66 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 102 9275 94 5 1 855
67 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 100 8 517 89 4 2 129
68 Lasota Wiesław KS MARCEL Radlin 98 8 174 62 6 1 362
69 Sobik Jerzy TKKF Skat Racibórz 94 8035 79 4 2 009
70 Kura Jan SKS CZARNI Krzyżkowice 92 9 222 100 6 1 537
71 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 92 8 716 87 5 1 743
72 Gawron Bogdan ASY Żory 92 7 165 72 3 2 388
73 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy 90 8713 81 6 1 452
74 Menżyk Erwin S.C. HERKULES Rydułtowy 88 8 201 77 4 2 050
75 Fabisiak Kazimierz SKS CZARNI Krzyżkowice 88 7 851 74 5 1 570
76 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 86 9 269 108 5 1 854
77 Bajer Ryszard LKS Lyski 84 8 153 72 5 1 631
78 Kowalski Piotr TKKF RELAKS Wodzisław 82 7 002 86 5 1 400
79 Łękawski Wieslaw FORTECA Świerklany 80 6 212 73 4 1 553
80 Wojaczek Eugeniusz WOK Skrzyszów 80 6080 58 3 2 027
81 Pyrchała Zbigniew KS NAPRZÓD Czyżowice 74 6242 57 3 2 081
82 Kotarski Marek TKKF RELAKS Wodzisław 74 6 005 54 3 2 002
83 Skupiń Marek S.C. HERKULES Rydułtowy 74 5859 68 4 1 465
84 Kojtych Janina KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 72 7 144 72 4 1 786
85 Ośliżlok Roman FORTECA Świerklany 70 7 235 71 4 1 809
86 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 68 5 053 57 3 1 684
87 Baćko Piotr KS POLONIA Niewiadom 64 6 099 56 3 2 033
88 Polednik Jan niezrzeszony 64 5241 76 5 1 048
89 Waloszyński Ernest KWK Bolesław Śmiały 62 6356 65 4 1 589
90 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 62 6 195 53 3 2 065
91 Sylwender Bogumił KS POLONIA Niewiadom 62 5943 54 3 1 981
92 Wojaczek Łukasz  LKS Lyski 61 4762 48 2 2 381
93 Młoczek Jan ISKRA Rybnik 60 5 207 57 3 1 736
94 Niemiec Stanisław ASY Żory 52 4 059 41 2 2 030
95 Szweigstil Andrzej RELAKS Rzuchów 48 4933 50 3 1 644
96 Taczała Krzysztof WOK Gołkowice 46 4204 48 3 1 401
97 Bogusławski Stanisław ASY Żory 44 4 494 61 3 1 498
98 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia 44 4 245 61 3 1 415
99 Górecki Krzysztof FORTECA Świerklany 42 3 992 52 3 1 331
100 Rduch Stanisław WOKiR Połomia 42 3849 35 3 1 283
101 Frydrych Alojzy niezrzeszony 40 3 599 36 3 1 200
102 Parma Andrzej GOKiR Mszana 40 3 115 41 3 1 038
103 Kopiec Marian S.C. HERKULES Rydułtowy 38 2 757 27 1 2 757
104 Szymała Tomasz WISUS Żory 38 2606 21 1 2 606
105 Pawlas Mariusz WISUS Żory 36 2558 26 1 2 558
106 Młynek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 28 2 361 28 2 1 181
107 Hanusek Tomasz LKS Górki Śląskie 28 2 161 27 2 1 081
108 Lamczyk Jerzy S.C. CZARNI Gorzyce 26 2 213 20 1 2 213
109 Armatys Piotr TKKF Skat Racibórz 26 1 970 34 2 985
110 Grzywacz Kazimierz CZARNI Gorzyce 24 2 205 16 1 2 205
111 Liśnikowski Tomasz WOKiR Połomia 24 2 025 21 1 2 025
112 Szulik Martin niezrzeszony 24 1442 26 2 721
113 Faruga Jan TS Pszczyna 22 2 152 20 1 2 152
114 Michalik Arkadiusz WOKiR Połomia 22 2 024 21 1 2 024
115 Fibic Stanisław Krojc Krzyżanowice 22 2 023 17 1 2 023
116 Papkala Janusz JEDNOŚĆ Przyszowice 20 2 071 20 1 2 071
117 Koch Waldemar KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 18 2 032 18 1 2 032
118 Tchórz Henryk niezrzeszony 18 2000 16 1 2 000
119 Armatys Marek TKKF Skat Racibórz 18 1 997 24 1 1 997
120 Skupień Eugeniusz WISUS Żory 16 1921 23 1 1 921
121 Bucki Ewa AMICUS Katowice 16 1 911 21 1 1 911
122 Skupin Karol TKKF RELAKS Wodzisław 16 1887 19 1 1 887
123 Chabowski Tadeusz KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 16 1 818 16 1 1 818
124 Karwat Marian niezrzeszony 16 1 762 15 1 1 762
125 Sobczuk Artur INSTALBUD Góra 16 1669 28 1 1 669
126 Siódmok Zbigniew Krojc Krzyżanowice 16 1666 21 1 1 666
127 Lip Bogusław JARDEX WDK Szczejkowice 16 1 664 16 1 1 664
128 Ćwik Rudolf Krojc Krzyżanowice 16 1 603 18 1 1 603
129 Kwaśniak Jerzy WISUS Żory 16 1 601 20 1 1 601
130 Grela Alfred WISUS Żory 16 1 599 19 1 1 599
131 Sobik Marian WISUS Żory 16 1550 13 1 1 550
132 Świerkot Eugeniusz WISUS Żory 16 1548 20 1 1 548
133 Czypionka Piotr AMICUS Katowice 14 1 465 18 1 1 465
134 Kołodziejczyk Krzysztof OSP Lędziny 14 1 445 14 1 1 445
135 Goc Jan INSTALBUD Góra 14 1 419 20 1 1 419
136 Materzok Marek niezrzeszony 14 1 270 17 1 1 270
137 Procek Krystian KROJC Krzyżanowice 12 999 14 1 999
138 Thomas Antoni niezrzeszony 12 994 11 1 994
139 Bulak Ryszard LKS Górki Śląskie 12 987 17 1 987
140 Żogała Tadeusz JEDNOŚĆ Przyszowice 12 915 15 1 915
141 Rusin Jan GUIDO Zabrze 10 -6 10 1 -6
 Klasyfikacja końcowa GPO Śląsk-Południe 2019 rok (po 34 turniejach)
Lp Nazwisko i imię Klub Razem Punkty Wyg Gier Średnia
1 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 928 71 848 869 34 2 113
2 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 913 71 270 828 34 2 096
3 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 862 70 913 717 34 2 086
4 Balcar Krystian WOKiR Połomia 855 63 747 692 31 2 056
5 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 834 64 504 686 30 2 150
6 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 827 67 191 650 34 1 976
7 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 824 64 089 812 33 1 942
8 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 807 62 860 767 33 1 905
9 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 793 64 992 630 32 2 031
10 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 786 62965 764 34 1 852
11 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 725 54 045 562 25 2 162
12 Mandera Werner KS MARCEL Radlin 707 57 395 583 30 1 913
13 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 694 59 861 623 32 1 871
14 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 693 55 581 513 29 1 917
15 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 692 59 319 580 30 1 977
16 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 686 55 669 592 28 1 988
17 Grobelny Paweł niezrzeszony 648 58 099 542 34 1 709
18 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy 632 53 587 600 31 1 729
19 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 630 53 495 559 29 1 845
20 Morawiec Jerzy RELAKS Rzuchów 622 51 409 485 27 1 904
21 Pawera Henryk WOK Gołkowice 616 54 664 517 29 1 885
22 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 616 53 850 480 30 1 795
23 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 609 52 659 582 31 1 699
24 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 589 51 522 530 28 1 840
25 Skupiń Marek S.C. HERKULES Rydułtowy 581 48 371 522 27 1 792
26 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 574 42 927 458 19 2 259
27 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 568 48 919 488 28 1 747
28 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 551 46 530 446 24 1 939
29 Wojaczek Antoni LKS Lyski 549 46 502 568 27 1 722
30 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 546 50 346 534 30 1 678
31 Szulik Mirosław LKS Lyski 538 48 090 533 27 1 781
32 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 537 45 443 492 23 1 976
33 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany 536 45 536 481 23 1 980
34 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 534 46 758 468 27 1 732
35 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 531 41 123 403 19 2 164
36 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 524 44 453 599 24 1 852
37 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 518 41 899 427 22 1 905
38 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy 515 44 067 424 27 1 632
39 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 496 41279 382 23 1 795
40 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy 496 41 133 412 20 2 057
41 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 489 38 582 425 21 1 837
42 Polednik Krystian Krojc Krzyżanowice 488 43 728 495 25 1 749
43 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 478 40 427 488 23 1 758
44 Gajda Monika FORTECA Świerklany 476 40 989 488 24 1 708
45 Fabisiak Kazimierz SKS CZARNI Krzyżkowice 472 37 976 333 21 1 808
46 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 460 40 239 403 22 1 829
47 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 458 42 809 457 24 1 784
48 Bajer Ryszard LKS Lyski 458 40 502 350 23 1 761
49 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 454 35 470 402 17 2 086
50 Żak Józef KROJC Krzyżanowice 450 36319 376 21 1 729
51 Kostka Hubert LKS Lyski 442 39 515 355 22 1 796
52 Szindler Henryk KS MARCEL Radlin 440 37 082 443 22 1 686
53 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 435 33 196 320 15 2 213
54 Uryga Lesław WOK Gołkowice 400 37 357 376 25 1 494
55 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 392 32 289 345 15 2 153
56 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 388 35170 377 24 1 465
57 Bura Jan KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 388 29 532 389 18 1 641
58 Stisz Marian KS MARCEL Radlin 381 31 901 336 16 1 994
59 Węglorz Bolesław EMERYT Kobyla 378 34 588 314 21 1 647
60 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 370 31 674 337 19 1 667
61 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 369 29 838 309 16 1 865
62 Polednik Denis Krojc Krzyżanowice 366 33 072 336 22 1 503
63 Menżyk Erwin S.C. HERKULES Rydułtowy 322 28 780 285 15 1 919
64 Sylwender Bogumił KS POLONIA Niewiadom 290 26 607 284 17 1 565
65 Polnik Jerzy GOKiR Mszana 276 21 542 246 12 1 795
66 Łękawski Wieslaw FORTECA Świerklany 258 19 701 211 11 1 791
67 Sobik Jerzy TKKF Skat Racibórz 256 23 243 252 13 1 788
68 Ośliżlok Roman FORTECA Świerklany 256 22 074 219 13 1 698
69 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 256 19 988 189 10 1 999
70 Kura Jan SKS CZARNI Krzyżkowice 254 22 047 253 14 1 575
71 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik 252 18 248 189 9 2 028
72 Gajda Piotr FORTECA Świerklany 243 16 857 177 7 2 408
73 Baćko Piotr KS POLONIA Niewiadom 242 22 804 233 14 1 629
74 Hanusek Tomasz LKS Górki Śląskie 242 21 588 227 14 1 542
75 Bulak Ryszard LKS Górki Śląskie 236 20 150 291 12 1 679
76 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 226 20 271 203 11 1 843
77 Górecki Krzysztof FORTECA Świerklany 219 17 224 187 9 1 914
78 Kotarski Marek TKKF RELAKS Wodzisław 217 17 571 171 9 1 952
79 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 212 18 901 200 10 1 890
80 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie 202 17 541 184 9 1 949
81 Szewczyk Mirosław LKS Lyski 188 17 092 183 9 1 899
82 Pawela Andrzej WOKiR Połomia 186 16 044 172 8 2 006
83 Lasota Wiesław KS MARCEL Radlin 182 15 709 126 11 1 428
84 Polednik Jan niezrzeszony 178 13 627 183 14 973
85 Kojtych Janina KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 168 14 578 147 8 1 822
86 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia 168 14 188 187 8 1 774
87 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny 162 13 203 125 6 2 201
88 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 160 16 009 149 9 1 779
89 Kowalski Piotr TKKF RELAKS Wodzisław 160 13 816 156 9 1 535
90 Wojaczek Eugeniusz WOK Skrzyszów 158 11 599 114 6 1 933
91 Szweigstil Andrzej RELAKS Rzuchów 156 13 561 136 8 1 695
92 Gawron Bogdan ASY Żory 156 11 524 119 5 2 305
93 Pyrchała Zbigniew KS NAPRZÓD Czyżowice 152 12 603 113 6 2 101
94 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 140 12 301 117 7 1 757
95 Kucharski Stanisław niezrzeszony 134 11 066 107 7 1 581
96 Tchórz Henryk niezrzeszony 130 10 655 107 6 1 776
97 Bura Michał KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 122 9 741 108 4 2 435
98 Szulik Grzegorz LKS Lyski 118 11 094 119 6 1 849
99 Wojaczek Łukasz  LKS Lyski 113 9 981 106 5 1 996
100 Frydrych Alojzy niezrzeszony 112 9 589 106 8 1 199
101 Niemiec Stanisław ASY Żory 106 8 254 84 4 2 064
102 Rduch Stanisław WOKiR Połomia 96 8 100 79 7 1 157
103 Młoczek Jan ISKRA Rybnik 86 7 037 78 5 1 407
104 Płaczek Henryk niezrzeszony 82 6 107 60 4 1 527
105 Jeszka Benedykt GKS DĄB Gaszowice 80 6 271 58 3 2 090
106 Siódmok Zbigniew Krojc Krzyżanowice 76 6 781 77 4 1 695
107 Bogusławski Stanisław ASY Żory 72 6 614 87 4 1 654
108 Kuszek Marek GKS DĄB Gaszowice 72 6 601 73 4 1 650
109 Ćwik Rudolf Krojc Krzyżanowice 68 5 912 57 3 1 971
110 Taczała Krzysztof WOK Gołkowice 66 6 019 67 4 1 505
111 Waloszyński Ernest KWK Bolesław Śmiały 62 6 356 65 4 1 589
112 Fibic Stanisław Krojc Krzyżanowice 62 5 879 63 3 1 960
113 Armatys Marek TKKF Skat Racibórz 60 5 824 62 3 1 941
114 Parma Andrzej GOKiR Mszana 60 5 111 60 4 1 278
115 Duda Wiesław GKS DĄB Gaszowice 58 5 373 55 17 316
116 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik 56 4 654 49 3 1 551
117 Tomaszewski Stanisław GKS DĄB Gaszowice 54 4 601 42 3 1 534
118 Depta Gerhard LKS Lyski 52 4 030 41 2 2 015
119 Pełczyński Jerzy niezrzeszony 50 5 577 55 3 1 859
120 Skupień Eugeniusz WISUS Żory 48 5 279 61 3 1 760
121 Adamczyk Andrzej niezrzeszony 48 4 099 37 2 2 050
122 Oślizło Jerzy WOK Skrzyszów 48 3 997 39 3 1 332
123 Tatarczyk Witold WOK Skrzyszów 48 3 841 31 2 1 921
124 Grobelny Ireneusz WOK Gołkowice 44 3 736 37 2 1 868
125 Jezusek Joachim GKS DĄB Gaszowice 42 3 767 36 2 1 884
126 Sowa Ginter EMERYT Kobyla 42 3 405 21 3 1 135
127 Hanusek Piotr LKS Górki Śląskie 40 3 770 45 3 1 257
128 Armatys Piotr TKKF Skat Racibórz 40 3 284 49 3 1 095
129 Wojtyła Józef LKS Lyski 40 2960 44 3 987
130 Kopiec Marian S.C. HERKULES Rydułtowy 38 2 757 27 1 2 757
131 Szymała Tomasz WISUS Żory 38 2 606 21 1 2 606
132 Pietruszka Herbert niezrzeszony 38 2 562 21 1 2 562
133 Mainka Henryk EMERYT Kobyla 36 3 364 35 2 1 682
133 Watoła Sławomir KS NAPRZÓD Czyżowice 36 3 290 36 2 1 645
134 Pawlas Mariusz WISUS Żory 36 2 558 26 1 2 558
135 Chmielniak Bronisław niezrzeszony 36 2 366 21 1 2 366
136 Król Piotr KS POLONIA Niewiadom 34 3 679 29 2 1 840
137 Grygoruk Włodzimierz SILESIA Rybnik 34 3 598 36 2 1 799
138 Skupin Karol TKKF RELAKS Wodzisław 34 3 535 35 2 1 768
139 Porwoł Józef TKKF Skat Racibórz 34 2 797 28 2 1 399
140 Koniarczyk Tadeusz WOKiR Połomia 32 3 277 34 2 1 639
141 Staroszczyk Marian WOK Skrzyszów 32 2 471 25 2 1 236
142 Brachmański Paweł niezrzeszony 32 2 278 18 1 2 278
143 Hanusek Arnold BUK Rudy 32 2 267 20 1 2 267
144 Herok Henryk JUBILAT Jastrzębie 30 2 713 30 2 1 357
145 Sobik Klaudiusz GÓRNIK Boguszowice 30 2 203 23 1 2 203
146 Grabarczyk Henryk WOKiR Połomia 28 2 487 28 2 1 244
147 Młynek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 28 2 361 28 2 1 181
147 Lamczyk Jerzy S.C. CZARNI Gorzyce 26 2 213 20 1 2 213
148 Mokrosz Bernard Krojc Krzyżanowice 26 2 178 21 1 2 178
149 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie 26 2 056 17 1 2 056
150 Sopala Roman SILESIA Rybnik 26 2 011 18 1 2 011
151 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 26 1 969 22 1 1 969
152 Grzywacz Kazimierz CZARNI Gorzyce 24 2 205 16 1 2 205
153 Liśnikowski Tomasz WOKiR Połomia 24 2 025 21 1 2 025
154 Orawski Alfred WOKiR Połomia 24 2 008 17 1 2 008
155 Kłosek Leonard WOK Skrzyszów 24 1 832 23 2 916
156 Szulik Martin niezrzeszony 24 1 442 26 2 721
157 Faruga Jan TS Pszczyna 22 2 152 20 1 2 152
158 Michalik Arkadiusz WOKiR Połomia 22 2 024 21 1 2 024
159 Pustelnik Lucjan niezrzeszony 22 1 927 23 1 1 927
160 Papkala Janusz JEDNOŚĆ Przyszowice 20 2 071 20 1 2 071
161 Helis Paweł KS U WALKA Rybnik 20 1 827 18 1 1 827
161 Koch Waldemar KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 18 2 032 18 1 2 032
162 Michalski Dawid LKS Lyski 18 1 943 25 1 1 943
163 Ćwik Gerard niezrzeszony 18 1 807 20 1