Klasyfikacja Grand Prix - Puchar
 Klasyfikacja ogólna Pucharów Prezesa Śląsk-Południe 2020 rok (po 4 turniejach)
Lp Nazwisko i imię Klub Razem Punkty Wyg Gier Średnia
1 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 154 10850 111 4 2 713
2 Morawiec Jerzy RELAKS Rzuchów 135 9532 96 4 2 383
3 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 116 8 998 91 4 2 250
4 Darda Jarosław KROJC Krzyżanowice 115 8 803 99 4 2 201
5 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 114 7540 81 3 2 513
6 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy 108 8614 90 4 2 154
7 Szewczyk Mirosław JORDAN Kończyce Zabrze 108 8397 106 4 2 099
8 Polnik Jerzy GOKiR Mszana 102 8390 98 4 2 098
9 Balcar Krystian WOKiR Połomia 102 8 229 93 4 2 057
10 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 102 5 706 65 3 1 902
11 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 98 8 225 100 4 2 056
12 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 94 8272 95 4 2 068
13 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 94 8 218 96 4 2 055
14 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 94 7 126 99 4 1 782
15 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 94 7 061 99 4 1 765
16 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 94 6985 78 3 2 328
17 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 92 7 574 94 4 1 894
18 Cegiełka Józef KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 92 7 309 98 4 1 827
19 Chlebik Stefan TKKF RELAKS Wodzisław 90 7 866 91 4 1 967
20 Grobelny Paweł niezrzeszony 90 7 636 78 4 1 909
21 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 90 7 539 103 4 1 885
22 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 88 7917 98 4 1 979
23 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 88 7778 99 4 1 945
24 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 88 6982 92 4 1 746
25 Gawron Bogdan ASY WISUS Żory 85 5 411 53 2 2 706
26 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 84 7 318 84 4 1 830
27 Pawera Henryk WOK Gołkowice 82 7905 88 4 1 976
28 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 82 7087 102 4 1 772
29 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany 82 7033 92 4 1 758
30 Wojaczek Antoni LKS Lyski 82 6923 107 4 1 731
31 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 82 6 570 71 3 2 190
32 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 80 6 675 87 4 1 669
33 Szulik Mirosław LKS Lyski 78 7221 95 4 1 805
34 Pyrchała Zbigniew KS NAPRZÓD Czyżowice 78 7151 84 4 1 788
35 Polednik Krystian KROJC Krzyżanowice 78 6462 90 4 1 616
36 Skupiń Marek KROJC Krzyżanowice 78 6420 81 4 1 605
37 Kotarski Marek TKKF RELAKS Wodzisław 77 6 276 66 3 2 092
38 Fabisiak Kazimierz SKS CZARNI Krzyżkowice 74 7 314 80 4 1 829
39 Kojtych Janina KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 74 6 895 86 4 1 724
40 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 74 6811 86 4 1 703
41 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 74 6 029 74 3 2 010
42 Żak Józef KROJC Krzyżanowice 72 5152 67 3 1 717
43 Gajda Monika FORTECA Świerklany 70 5 902 89 4 1 476
44 Zacha Stefan RKS Rybnik 20 68 7474 90 4 1 869
45 Kostka Hubert LKS Lyski 68 5 602 64 3 1 867
46 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 66 5984 75 3 1 995
47 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 66 4704 53 2 2 352
48 Bajer Ryszard JORDAN Kończyce Zabrze 64 6 793 77 4 1 698
49 Bura Jan KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 64 6 019 84 3 2 006
50 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 60 6300 88 4 1 575
51 Polednik Jan niezrzeszony 60 5655 94 4 1 414
52 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 60 5525 70 3 1 842
53 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 58 5 735 76 4 1 434
54 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 58 4811 60 2 2 406
55 Tchórz Henryk niezrzeszony 56 5337 83 4 1 334
56 Wróblewski Wacław S.C. HERKULES Rydułtowy 50 5479 67 3 1 826
57 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 48 5221 74 3 1 740
58 Drzymała Piotr KROJC Krzyżanowice 48 4 745 66 3 1 582
59 Polednik Denis KROJC Krzyżanowice 48 4636 67 3 1 545
60 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 46 4876 45 3 1 625
61 Uryga Lesław WOK Gołkowice 46 4821 48 3 1 607
62 Szindler Henryk KS MARCEL Radlin 46 4241 43 3 1 414
63 Sobik Jerzy TKKF Skat Racibórz 44 4613 73 3 1 538
64 Frydrych Alojzy niezrzeszony 44 3 840 64 3 1 280
65 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 42 3989 70 3 1 330
66 Koniarczyk Tadeusz WOKiR Połomia 40 3 425 51 2 1 713
67 Kura Jan TKKF Skat Racibórz 40 3124 51 3 1 041
68 Niemiec Stanisław ASY WISUS Żory 38 3419 37 2 1 710
69 Taczała Krzysztof WOK Gołkowice 36 3828 48 2 1 914
70 Górecki Krzysztof ASY WISUS Żory 36 3 689 37 2 1 845
71 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie 34 2 436 22 1 2 436
72 Fibic Stanisław KROJC Krzyżanowice 34 2 390 25 1 2 390
73 Lasota Wiesław KS MARCEL Radlin 32 3518 47 2 1 759
74 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 32 3 246 42 2 1 623
75 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 32 3165 49 2 1 583
76 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 32 2 338 22 1 2 338
77 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 30 3 273 41 2 1 637
78 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 28 2 798 25 2 1 399
79 Dunst Mirosław TKKF RELAKS Wodzisław 28 2 140 18 1 2 140
80 Młoczek Jan ISKRA Rybnik 26 2122 20 1 2 122
81 Węglorz Bolesław EMERYT Kobyla 26 2118 17 1 2 118
82 Sylwender Bogumił RKS Rybnik 20 26 1886 23 2 943
83 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie 20 2 038 15 1 2 038
84 Bogusławski Stanisław ASY WISUS Żory 20 1 997 24 1 1 997
85 Machecki Piotr SKS CZARNI Krzyżkowice 16 1892 22 1 1 892
86 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 16 1866 19 1 1 866
87 Karwat Marian niezrzeszony 16 1 716 33 1 1 716
88 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 16 1 690 17 1 1 690
89 Bura Michał KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 16 1 623 17 1 1 623
90 Pudło Krzysztof ISKRA Rybnik 16 1581 18 1 1 581
91 Gajda Piotr FORTECA Świerklany 16 1 505 21 1 1 505
92 Wróblewski Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy 14 1453 18 1 1 453
93 Płaczek Henryk niezrzeszony 14 1390 15 1 1 390
94 Rduch Stanisław WOKiR Połomia 14 1329 33 1 1 329
95 Szweigstil Andrzej RELAKS Rzuchów 14 1317 33 1 1 317
96 Armatys Piotr TKKF Skat Racibórz 14 1 147 33 1 1 147
97 Ośliżlok Roman FORTECA Świerklany 12 952 33 1 952
98 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 12 748 11 1 748
99 Kowalski Piotr TKKF RELAKS Wodzisław 12 683 9 1 683
 Klasyfikacja ogólna GPO Śląsk-Południe 2020 rok (po 10 turniejach)
Lp Nazwisko i imię Klub Razem Punkty Wyg Gier Średnia
1 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 274 20 124 234 10 2 012
2 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 251 18 674 199 8 2 334
3 Balcar Krystian WOKiR Połomia 250 18 984 209 9 2 109
4 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 236 19 413 252 10 1 941
5 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 234 19 354 229 10 1 935
6 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 234 18 642 188 9 2 071
7 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 230 18 778 208 10 1 878
8 Chlebik Stefan TKKF RELAKS Wodzisław 230 17 664 190 9 1 963
9 Wojaczek Antoni LKS Lyski 228 17 663 227 9 1 963
10 Kostka Hubert LKS Lyski 227 15 678 151 7 2 240
11 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 224 18 916 236 10 1 892
12 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 224 16 702 218 9 1 856
13 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 220 17 482 183 9 1 942
14 Morawiec Jerzy RELAKS Rzuchów 219 17 392 175 9 1 932
15 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 218 19 204 195 10 1 920
16 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy 216 17 900 180 10 1 790
17 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śląskie 214 17 176 181 9 1 908
18 Szulik Mirosław LKS Lyski 214 16 817 196 9 1 869
19 Pawera Henryk WOK Gołkowice 213 17 449 182 9 1 939
20 Grobelny Paweł niezrzeszony 210 17 533 160 9 1 948
21 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 206 17 995 207 10 1 800
22 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 206 16 529 202 9 1 837
23 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 204 16 125 167 8 2 016
24 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 199 15 641 168 9 1 738
25 Cegiełka Józef KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 194 16 613 193 9 1 846
26 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 194 16 051 203 9 1 783
27 Szewczyk Mirosław JORDAN Kończyce Zabrze 192 15 778 184 8 1 972
28 Darda Jarosław KROJC Krzyżanowice 187 14 523 166 7 2 075
29 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 186 16 285 197 9 1 809
30 Pyrchała Zbigniew KS NAPRZÓD Czyżowice 180 14 414 150 8 1 802
31 Polnik Jerzy GOKiR Mszana 178 14 666 169 7 2 095
32 Kotarski Marek TKKF RELAKS Wodzisław 178 13 688 135 6 2 281
33 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice 176 13 069 135 6 2 178
34 Fabisiak Kazimierz SKS CZARNI Krzyżkowice 174 15 627 152 9 1 736
35 Gajda Monika FORTECA Świerklany 174 14 034 180 8 1 754
36 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 170 13 796 162 8 1 725
37 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 168 14 100 177 8 1 763
38 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany 166 14 513 178 8 1 814
39 Drzymała Piotr KROJC Krzyżanowice 166 14 233 153 8 1 779
40 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 164 12 948 139 6 2 158
41 Skupiń Marek KROJC Krzyżanowice 158 12 488 150 8 1 561
42 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 138 11 235 133 6 1 873
43 Nieroda Julian TKKF Skat Racibórz 136 11 396 139 7 1 628
44 Polednik Krystian KROJC Krzyżanowice 136 11 183 152 7 1 598
45 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 134 10 715 121 5 2 143
46 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 130 11 920 137 7 1 703
47 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław 130 11 556 110 8 1 445
48 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 128 11 341 143 6 1 890
49 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 128 5 706 65 3 1 902
50 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 126 10 252 129 5 2 050
51 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 122 11 006 114 7 1 572
52 Uryga Lesław WOK Gołkowice 118 10 269 96 6 1 712
53 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 118 10 036 117 5 2 007
54 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 114 10 189 112 5 2 038
55 Bajer Ryszard JORDAN Kończyce Zabrze 108 10 842 112 7 1 549
56 Żak Józef KROJC Krzyżanowice 108 8 635 102 5 1 727
57 Sobik Jerzy TKKF Skat Racibórz 106 11 085 146 7 1 584
58 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 104 9 163 123 6 1 527
59 Tchórz Henryk niezrzeszony 102 10 107 146 7 1 444
60 Polednik Jan niezrzeszony 100 8 338 130 7 1 191
61 Polednik Denis KROJC Krzyżanowice 96 9 188 121 6 1 531
62 Lasota Wiesław KS MARCEL Radlin 93 8 014 84 4 2 004
63 Bura Jan KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 92 8 392 122 5 1 678
64 Ośliżlok Roman FORTECA Świerklany 90 7 406 103 5 1 481
65 Kojtych Janina KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 88 8 249 97 5 1 650
66 Węglorz Bolesław EMERYT Kobyla 86 7 026 60 4 1 757
67 Gawron Bogdan ASY WISUS Żory 85 5 411 53 2 2 706
68 Dunst Mirosław TKKF RELAKS Wodzisław 82 6 948 67 4 1 737
69 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie 82 5 698 58 3 1 899
70 Szindler Henryk KS MARCEL Radlin 80 7 491 80 5 1 498
71 Wróblewski Wacław S.C. HERKULES Rydułtowy 76 7 512 90 4 1 878
72 Frydrych Alojzy niezrzeszony 76 7 032 95 5 1 406
73 Kura Jan TKKF Skat Racibórz 70 6 107 87 5 1 221
74 Zacha Stefan RKS Rybnik 20 68 7 474 90 4 1 869
75 Orawski Alfred WOKiR Połomia 68 4 567 46 2 2 284
76 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 64 4 717 41 3 1 572
77 Koniarczyk Tadeusz WOKiR Połomia 62 5 441 70 3 1 814
78 Górecki Krzysztof ASY WISUS Żory 60 5 734 60 3 1 911
79 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 60 4 882 58 3 1 627
80 Gajda Piotr FORTECA Świerklany 56 4 189 48 2 2 095
81 Bulak Ryszard LKS Górki Śląskie 52 4 138 34 2 2 069
82 Kopiec Marian S.C. HERKULES Rydułtowy 50 2 890 25 1 2 890
83 Herok Henryk JUBILAT Jastrzębie 50 2 864 31 1 2 864
84 Szulik Grzegorz LKS Lyski 46 3 492 34 2 1 746
85 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 44 4 549 51 3 1 516
86 Hanusek Tomasz LKS Górki Śląskie 44 3 768 38 2 1 884
87 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik 40 3 692 29 2 1 846
88 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 40 2 922 24 2 1 461
89 Niemiec Stanisław ASY WISUS Żory 38 3 419 37 2 1 710
90 Taczała Krzysztof WOK Gołkowice 36 3 828 48 2 1 914
91 Łękawski Wieslaw FORTECA Świerklany 34 3 603 41 2 1 802
92 Fibic Stanisław KROJC Krzyżanowice 34 2 390 25 1 2 390
93 Płaczek Henryk niezrzeszony 32 3 220 29 2 1 610
94 Sobik Klaudiusz GÓRNIK Boguszowice 32 2 104 18 1 2 104
95 Machecki Piotr SKS CZARNI Krzyżkowice 30 3 313 40 2 1 657
96 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 30 3 273 41 2 1 637
97 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 30 3 138 32 2 1 569
98 Duda Wiesław GKS DĄB Gaszowice 30 3 125 37 2 1 563
99 Stisz Marian KS MARCEL Radlin 30 2 413 25 1 2 413
100 Szweigstil Andrzej RELAKS Rzuchów 28 2 423 47 2 1 212
101 Knesz Jan niezrzeszony 28 1 893 18 1 1 893
102 Młoczek Jan ISKRA Rybnik 26 2 122 20 1 2 122
103 Rduch Stanisław WOKiR Połomia 26 2 056 40 2 1 028
104 Sylwender Bogumił RKS Rybnik 20 26 1 886 23 2 943
105 Kucharski Stanisław niezrzeszony 26 1 880 17 1 1 880
106 Wojaczek Eugeniusz WOK Skrzyszów 24 2 062 22 1 2 062
107 Porwoł Józef TKKF Skat Racibórz 22 1 968 17 1 1 968
108 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie 20 2 038 15 1 2 038
109 Bogusławski Stanisław ASY WISUS Żory 20 1 997 24 1 1 997
110 Wojaczek Łukasz  LKS Lyski 20 1 971 23 1 1 971
111 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik 20 1 613 18 1 1 613
112 Mandera Werner KS MARCEL Radlin 18 1 996 19 1 1 996
113 Oślizło Jerzy WOK Skrzyszów 18 1 824 17 1 1 824
114 Kłosek Leonard WOK Skrzyszów 18 1 809 12 1 1 809
115 Plutka Krystian TKKF Skat Racibórz 16 1 958 14 1 1 958
116 Karwat Marian niezrzeszony 16 1 716 33 1 1 716
117 Kuszek Marek GKS DĄB Gaszowice 16 1 657 18 1 1 657
118 Mołdrzyk Eugeniusz niezrzeszony 16 1 634 17 1 1 634
119 Bura Michał KWK 1 MAJ Wodzisław Śl. 16 1 623 17 1 1 623
120 Jezusek Joachim GKS DĄB Gaszowice 16 1 613 17 1 1 613
121 Pudło Krzysztof ISKRA Rybnik 16 1 581 18 1 1 581
122 Jeszka Benedykt GKS DĄB Gaszowice 16 1 542 18 1 1 542
123 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 14 1 494 18 1 1 494
124 Tatarczyk Witold WOK Skrzyszów 14 1 459 13 1 1 459
125 Wróblewski Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy 14 1 453 18 1 1 453
126 Sowa Ginter EMERYT Kobyla 14 1 176 11 1 1 176
127 Armatys Piotr TKKF Skat Racibórz 14 1 147 33 1 1 147
128 Podolak Tomasz niezrzeszony 14 1 027 10 1 1 027
129 Kowalski Piotr TKKF RELAKS Wodzisław 12 683 9 1 683