Drużynowy Puchar Okręgu Śląsk-Południe / Rogów 09.02.2020r.
Miejsce Drużyna / Nazwisko i imię Punkty razem wygrane I seria  w II seria  w III seria w
1 GOKiR Połomia I 10 995 109 3 771 38 3 724 38 3 500 33
Pawela Andrzej 2 354 24 1 091 11 346 5 917 8
Balcar Krystian 2 991 30 911 9 1 190 13 890 8
Burdzik Ireneusz 2 458 25 1 032 10 1 034 10 392 5
Orawski Alfred 3 192 30 737 8 1 154 10 1 301 12
2 LKS Górki Śląskie 9 602 94 3 526 35 4 035 38 2 041 21
Przynicki Rajnard 1 992 18 692 6 792 8 508 4
Płaczek Ryszard 2 845 27 968 10 949 8 928 9
Broża Rudolf 2 547 23 923 9 1 335 10 289 4
Kasparek Marian 2 218 26 943 10 959 12 316 4
3 Miasto Wodzisław Śl. 9 554 107 2 645 31 3 799 40 3 110 36
Polednik Krystian 2 182 27 409 7 1 153 11 620 9
Zdechlikiewicz Eugeniusz 1 914 19 446 5 878 7 590 7
Wojtczyk Waldemar 2 766 34 1 145 11 812 13 809 10
Bura Jan 2 692 27 645 8 956 9 1 091 10
4 CZARNI Gorzyce 8 868 72 2 525 21 2 482 19 3 861 32
Polnik Rudolf 2 043 17 516 5 546 4 981 8
Lamczyk Jerzy 2 689 22 937 7 643 6 1 109 9
Mozes Jerzy 2 158 16 691 6 460 2 1 007 8
Lenczyk Bolesław 1 978 17 381 3 833 7 764 7
5 GKS DĄB Gaszowice 8 867 107 3 432 38 2 274 32 3 161 37
Pielacz Wojciech 2 255 28 918 9 807 12 530 7
Pielacz Marian 1 804 21 381 6 522 5 901 10
Biernat Wiesław 3 008 38 1 051 13 521 10 1 436 15
Daniluk Kazimierz 1 800 20 1 082 10 424 5 294 5
6 TKKF RELAKS Wodzisław 8 589 81 2 950 28 2 875 27 2 764 26
Durst Mirosław 2 541 25 1 121 11 985 7 435 7
Kotarski Marek 2 191 20 527 5 1 158 11 506 4
Kowalski Piotr 2 223 19 738 7 524 5 961 7
Kolano Ginter 1 634 17 564 5 208 4 862 8
7 GOKiR Połomia II 8 445 87 2 555 27 2 056 24 3 834 36
Koniarczyk Tadeusz 2 328 25 850 8 633 8 845 9
Rduch Stanisław 1 833 16 472 5 813 6 548 5
Michalik Czesław 2 492 23 724 7 309 3 1 459 13
Rzepiszczak Jan 1 792 23 509 7 301 7 982 9
8 HERKULES Rydułtowy 7 989 99 2 982 32 3 437 40 1 570 27
Ratajczak Michał 1 777 24 959 9 626 10 192 5
Wróblewski Kazimierz 2 320 22 508 4 787 7 1 025 11
Cisek Edward 1 945 26 916 10 1 067 13 -38 3
Wróblewski Wacław 1 947 27 599 9 957 10 391 8
9 KROJC Krzyżanowice I 7 868 74 2 812 28 2 209 20 2 847 26
Darda Jarosław 2 103 22 858 8 641 6 604 8
Skupiń Marek 1 598 14 714 7 497 4 387 3
Polednik Denis 2 018 19 554 6 583 5 881 8
Drzymała Piotr 2 149 19 686 7 488 5 975 7
10 WOK Skrzyszów 7 856 83 2 104 24 2 975 30 2 777 29
Kłosek Leonard 2 138 21 678 6 640 8 820 7
Wojaczek Eugeniusz 1 734 20 800 8 328 4 606 8
Mołdrzyk Józef 2 187 23 403 5 1 308 11 476 7
Durczok Stanisław 1 797 19 223 5 699 7 875 7
11 GOKiR Mszana 7 598 91 2 778 29 2 622 33 2 198 29
Olszar Eugeniusz 1 366 14 438 5 656 7 272 2
Parma Andrzej 1 499 20 557 4 80 6 862 10
Polnik Jerzy 2 607 30 786 8 903 11 918 11
Capanda Paweł 2 126 27 997 12 983 9 146 6
12 KSS MARCEL Radlin 7 460 78 2 532 28 2 272 22 2 656 28
Mandera Werner 2 383 22 827 8 641 6 915 8
Szindler Henryk 1 440 18 809 8 188 3 443 7
Lasota Wiesław 1 607 14 351 3 563 5 693 6
Stisz Marian 2 030 24 545 9 880 8 605 7
13 WOK Gołkowice 7 438 77 2 027 24 2 401 25 3 010 28
Uryga Lesław 1 662 15 654 5 490 5 518 5
Grobelny Ireneusz 1 939 23 373 6 325 5 1 241 12
Pawera Henryk 1 808 19 485 6 952 10 371 3
Taczała Krzysztof 2 029 20 515 7 634 5 880 8
14 LKS Lyski  7 313 88 2 688 28 2 905 27 1 720 33
Wojaczek Klaudiusz 2 638 30 1 011 11 903 10 724 9
Szulik Mirosław 1 703 25 884 9 475 5 344 11
Wojaczek Grzegorz 798 12 8 1 463 4 327 7
Michalski Dawid 2 174 21 785 7 1 064 8 325 6
15 KS PPRZYSZŁOŚĆ Rogów 6 928 75 2 596 30 2 419 26 1 913 19
Kuczera Antoni 1 689 19 603 7 418 6 668 6
Koch Waldemar 1 278 18 785 8 257 6 236 4
Kojtych Janina 2 315 20 530 8 972 7 813 5
Menżyk Piotr 1 646 18 678 7 772 7 196 4
16 KROJC Krzyżanowice II 6 802 71 2 303 25 2 869 25 1 630 21
Żak Józef 2 030 21 352 4 1 011 10 667 7
Polednik Jan 1 461 18 564 7 651 5 246 6
Procek Krystian 1 594 15 702 7 415 4 477 4
Fibic Stanisław 1 717 17 685 7 792 6 240 4
17 SKS CZARNI Krzyżkowice 6 789 61 2 751 26 2 004 15 2 034 20
Kuczera Andrzej 1 380 14 940 9 90 2 350 3
Hendel Andrzej 1 652 15 222 3 1 086 8 344 4
Brachmański Jerzy 1 666 14 521 5 400 2 745 7
Piejak Henryk 2 091 18 1 068 9 428 3 595 6
18 EMERYT Kobyla 6 625 60 1 276 14 2 400 21 2 949 25
Sowa Ginter 1 020 9 0 0 760 6 260 3
Knura Alojzy 1 921 19 412 6 853 8 656 5
Mainka Henryk 1 414 12 428 4 254 2 732 6
Węglorz Bolesław 2 270 20 436 4 533 5 1 301 11
19 STRAŻAK Głożyny 6 481 102 3 115 42 1 199 31 2 167 29
Niewrzoł Arkadiusz 1 944 25 762 10 690 9 492 6
Juraszek Adam 1 346 22 986 12 367 5 -7 5
Stroiński Włodzimierz 597 22 400 7 -48 9 245 6
Maziarczyk Władysław 2 594 33 967 13 190 8 1 437 12
20 TKKF SKAT Racibórz 5 605 57 1 673 15 2 033 19 1 899 23
Sobik Jerzy 1 606 20 300 4 702 8 604 8
Porwoł Józef 1 252 10 152 1 374 2 726 7
Kura Jan 866 10 322 2 120 2 424 6
Plutka Krystian 1 881 17 899 8 837 7 145 2
Wyniki indywidualne
Miejsce Nazwisko i Imię Drużyna Punkty razem wygrane I seria  w II seria  w III seria w
1 Orawski Alfred GOKiR Połomia I 3 192 30 737 8 1 154 10 1 301 12
2 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 3 008 38 1 051 13 521 10 1 436 15
3 Balcar Krystian GOKiR Połomia I 2 991 30 911 9 1 190 13 890 8
4 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie 2 845 27 968 10 949 8 928 9
5 Wojtczyk Waldemar Miasto Wodzisław Śl. 2 766 34 1 145 11 812 13 809 10
6 Bura Jan Miasto Wodzisław Śl. 2 692 27 645 8 956 9 1 091 10
7 Lamczyk Jerzy CZARNI Gorzyce 2 689 22 937 7 643 6 1 109 9
8 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski  2 638 30 1 011 11 903 10 724 9
9 Polnik Jerzy GOKiR Mszana 2 607 30 786 8 903 11 918 11
10 Maziarczyk Władysław STRAŻAK Głożyny 2 594 33 967 13 190 8 1 437 12
11 Broża Rudolf LKS Górki Śląskie 2 547 23 923 9 1 335 10 289 4
12 Durst Mirosław  RELAKS Wodzisław 2 541 25 1 121 11 985 7 435 7
13 Michalik Czesław GOKiR Połomia II 2 492 23 724 7 309 3 1 459 13
14 Burdzik Ireneusz GOKiR Połomia I 2 458 25 1 032 10 1 034 10 392 5
15 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin 2 383 22 827 8 641 6 915 8
16 Pawela Andrzej GOKiR Połomia I 2 354 24 1 091 11 346 5 917 8
17 Koniarczyk Tadeusz GOKiR Połomia II 2 328 25 850 8 633 8 845 9
18 Wróblewski Kazimierz HERKULES Rydułtowy 2 320 22 508 4 787 7 1 025 11
19 Kojtych Janina KS PPRZYSZŁOŚĆ Rogów 2 315 20 530 8 972 7 813 5
20 Węglorz Bolesław EMERYT Kobyla 2 270 20 436 4 533 5 1 301 11
21 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 2 255 28 918 9 807 12 530 7
22 Kowalski Piotr RELAKS Wodzisław 2 223 19 738 7 524 5 961 7
23 Kasparek Marian LKS Górki Śląskie 2 218 26 943 10 959 12 316 4
24 Kotarski Marek RELAKS Wodzisław 2 191 20 527 5 1 158 11 506 4
25 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 2 187 23 403 5 1 308 11 476 7
26 Polednik Krystian Miasto Wodzisław Śl. 2 182 27 409 7 1 153 11 620 9
27 Michalski Dawid LKS Lyski  2 174 21 785 7 1 064 8 325 6
28 Mozes Jerzy CZARNI Gorzyce 2 158 16 691 6 460 2 1 007 8
29 Drzymała Piotr KROJC Krzyżanowice I 2 149 19 686 7 488 5 975 7
30 Kłosek Leonard WOK Skrzyszów 2 138 21 678 6 640 8 820 7
31 Capanda Paweł GOKiR Mszana 2 126 27 997 12 983 9 146 6
32 Darda Jarosław KROJC Krzyżanowice I 2 103 22 858 8 641 6 604 8
33 Piejak Henryk SKS CZARNI Krzyżkowice 2 091 18 1 068 9 428 3 595 6
34 Polnik Rudolf CZARNI Gorzyce 2 043 17 516 5 546 4 981 8
35 Stisz Marian KSS MARCEL Radlin 2 030 24 545 9 880 8 605 7
36 Żak Józef KROJC Krzyżanowice II 2 030 21 352 4 1 011 10 667 7
37 Taczała Krzysztof WOK Gołkowice 2 029 20 515 7 634 5 880 8
38 Polednik Denis KROJC Krzyżanowice I 2 018 19 554 6 583 5 881 8
39 Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie 1 992 18 692 6 792 8 508 4
40 Lenczyk Bolesław CZARNI Gorzyce 1 978 17 381 3 833 7 764 7
41 Wróblewski Wacław HERKULES Rydułtowy 1 947 27 599 9 957 10 391 8
42 Cisek Edward HERKULES Rydułtowy 1 945 26 916 10 1 067 13 -38 3
43 Niewrzoł Arkadiusz STRAŻAK Głożyny 1 944 25 762 10 690 9 492 6
44 Grobelny Ireneusz WOK Gołkowice 1 939 23 373 6 325 5 1 241 12
45 Knura Alojzy EMERYT Kobyla 1 921 19 412 6 853 8 656 5
46 Zdechlikiewicz Eugeniusz Miasto Wodzisław Śl. 1 914 19 446 5 878 7 590 7
47 Plutka Krystian TKKF SKAT Racibórz 1 881 17 899 8 837 7 145 2
48 Rduch Stanisław GOKiR Połomia II 1 833 16 472 5 813 6 548 5
49 Pawera Henryk WOK Gołkowice 1 808 19 485 6 952 10 371 3
50 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 1 804 21 381 6 522 5 901 10
51 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 1 800 20 1 082 10 424 5 294 5
52 Durczok Stanisław WOK Skrzyszów 1 797 19 223 5 699 7 875 7
53 Rzepiszczak Jan GOKiR Połomia II 1 792 23 509 7 301 7 982 9
54 Ratajczak Michał HERKULES Rydułtowy 1 777 24 959 9 626 10 192 5
55 Wojaczek Eugeniusz WOK Skrzyszów 1 734 20 800 8 328 4 606 8
56 Fibic Stanisław KROJC Krzyżanowice II 1 717 17 685 7 792 6 240 4
57 Szulik Mirosław LKS Lyski  1 703 25 884 9 475 5 344 11
58 Kuczera Antoni KS PPRZYSZŁOŚĆ Rogów 1 689 19 603 7 418 6 668 6
59 Brachmański Jerzy SKS CZARNI Krzyżkowice 1 666 14 521 5 400 2 745 7
60 Uryga Lesław WOK Gołkowice 1 662 15 654 5 490 5 518 5
61 Hendel Andrzej SKS CZARNI Krzyżkowice 1 652 15 222 3 1 086 8 344 4
62 Menżyk Piotr KS PPRZYSZŁOŚĆ Rogów 1 646 18 678 7 772 7 196 4
63 Kolano Ginter RELAKS Wodzisław 1 634 17 564 5 208 4 862 8
64 Lasota Wiesław KSS MARCEL Radlin 1 607 14 351 3 563 5 693 6
65 Sobik Jerzy TKKF SKAT Racibórz 1 606 20 300 4 702 8 604 8
66 Skupiń Marek KROJC Krzyżanowice I 1 598 14 714 7 497 4 387 3
67 Procek Krystian KROJC Krzyżanowice II 1 594 15 702 7 415 4 477 4
68 Parma Andrzej GOKiR Mszana 1 499 20 557 4 80 6 862 10
69 Polednik Jan KROJC Krzyżanowice II 1 461 18 564 7 651 5 246 6
70 Szindler Henryk KSS MARCEL Radlin 1 440 18 809 8 188 3 443 7
71 Mainka Henryk EMERYT Kobyla 1 414 12 428 4 254 2 732 6
72 Kuczera Andrzej SKS CZARNI Krzyżkowice 1 380 14 940 9 90 2 350 3
73 Olszar Eugeniusz GOKiR Mszana 1 366 14 438 5 656 7 272 2
74 Juraszek Adam STRAŻAK Głożyny 1 346 22 986 12 367 5 -7 5
75 Koch Waldemar KS PPRZYSZŁOŚĆ Rogów 1 278 18 785 8 257 6 236 4
76 Porwoł Józef TKKF SKAT Racibórz 1 252 10 152 1 374 2 726 7
77 Sowa Ginter EMERYT Kobyla 1 020 9 0 0 760 6 260 3
78 Kura Jan TKKF SKAT Racibórz 866 10 322 2 120 2 424 6
79 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski  798 12 8 1 463 4 327 7
80 Stroiński Włodzimierz STRAŻAK Głożyny 597 22 400 7 -48 9 245 6